Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-D12L chromax.black
106.00 €
/ 207.32 лв.
Спечели 106 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46766
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-D12L.CH.BK |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 2011-v0 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 450-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 102.1 m3/h |
| Ниво на шум | 22.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.34 mmH2O |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Други | NF-A12x25r PWM premium fan NA-RC14 Low-Noise Adaptor (L.N.A) NT-H1 high-grade thermal compound Fan-clips for second NF-A12x25r SecuFirm2™ mounting kit Noctua metal case-badge |
| Размери (mm) | 113 x 125 x H145 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 145 |
| Тегло | 890 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
