Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-D15 Chromax.black - NH-D15.CH.BK
НАЙ-ПРОДАВАН
121.00 €
/ 236.66 лв.
Спечели 121 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 29450
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-D15.CH.BK |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2+ LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 150 x 140 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 140.2 m³/h |
| Ниво на шум | 24.6 dBA |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | D161 x W150 x H165mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 165 |
| Тегло | 1320 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
