Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-D15 G2 LBC CPU Cooler
148.00 €
/ 289.46 лв.
Спечели 148 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48835
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-D15-G2-LBC |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 140 x 140 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 0-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 311.2 m3/h |
| Ниво на шум | 24.8 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.56 mmH2O |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Кафяв |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | Specialised LBC (Low Base Convexity) version Blade geometry: Progressive-Bend impeller Scope of delivery: 2 x NF-A14x25r G2 PWM premium fan 2 x NA-RC16 Low-Noise Adaptor (L.N.A.) NA-YC1 4-pin PWM splitter cable NT-H2 high-grade thermal compound NA-TPG1 thermal paste guard for AM5 NA-CW1 cleaning wipe SecuFirm2+™ multi-socket mounting system 4 x NM-ISW1 for LGA1700 NM-SD1 Torx® T20 screwdriver Noctua metal case-badge |
| Размери (mm) | 150 x 152 x 168 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 168 |
| Тегло | 1525 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
