Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-D9 DX-4677 4U LGA4677 CPU Cooler
125.00 €
/ 244.48 лв.
Спечели 125 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48224
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-D9-DX-4677-4U |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 4677 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 56.68 CFM / 96.3 m3/h |
| Ниво на шум | 30.6 dBA |
| RGB | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | 2 x NF-A9 HS-PWM premium fan Scope of delivery: NA-YC1 4-pin PWM y-cable NM-SMT5 Torx® T30 mounting tool NT-H1 high-grade thermal compound (pre-applied) SecuFirm2? mounting kit for LGA4677 |
| Размери (mm) | 95 x 120 x 134 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 134 |
| Тегло | 769 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
