Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-L9i-17xx LGA1700
51.00 €
/ 99.75 лв.
Спечели 51 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31059
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-L9i-17xx |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 1700 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 95 x 95 x 23 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 600 - 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 24 - 33 |
| Ниво на шум | 14.8 - 23.6 dBA |
| RGB | Не |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Кафяв |
| Размери (mm) | 95 x 95 x 37 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 37 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
