Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-U12S redux
59.00 €
/ 115.39 лв.
Спечели 59 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 22939
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-U12S-redux |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 AM5 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 400 - 1700 rpm |
| Поток на въздух (CFM) | 70.75 CFM / 120.2 m3/h |
| Ниво на шум | 25.1 dBA |
| Цвят | Сив |
| Размери (mm) | 158 x 125 x 71 mm |
| Височина (mm) | 158 |
| Тегло | 755g. |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
