Кутии
Охладител за процесор Noctua NH-U14S TR5-SP6 CPU Cooler AMD sTR5/SP6
127.00 €
/ 248.39 лв.
Спечели 127 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 47800
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | sTR5 SP6 |
| Вентилатор размер | 150 x 140 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.52 CFM / 140.2 m3/h |
| Ниво на шум | 24.6 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| RGB | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | Noctua metal case-badge Scope of delivery: |
| Размери (mm) | 150 x 111 x 165 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 165 |
| Тегло | 1036 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
