Кутии
Охладител за процесор Thermalright Peerless Assassin 120 Black Dual-Tower CPU Cooler
НАЙ-ПРОДАВАН
56.00 €
/ 109.53 лв.
Спечели 56 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48443
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Продуктов код | PEERLESS-ASSASSIN-120-BLACK |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500-1550 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 132.34 CFM |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.53 mm H2O |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | Dual Tower Layout 6 Anti-Gravity Heat Pipes Nickel Plated Soldered Copper Base TL-C12 High Performance Fan Premium Aluminium Cover Factory Calibrated Balance |
| Размери (mm) | 125 x 135 x 157 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 157 |
| Тегло | 750 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
