Кутии
Охладител за процесор Thermalright Peerless Assassin 140 Black CPU Cooler Dual-Tower
61.00 €
/ 119.31 лв.
Спечели 61 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52383
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm 140 x 140 x 27 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 143.97 CFM |
| Ниво на шум | 26 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.53 mm H2O |
| Капацитет на охлаждане | 250 W |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | S-FDB Bearing |
| Други | Airflow optimised fins 6 mm heatpipes C1100 Pure copper nickel plated base Ultra performance fans TL-C/D Premium aluminium cover Dual calibrated balance |
| Размери (mm) | 140 x 132 x 158 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Височина (mm) | 158 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
