Кутии
Охладител за процесора Jonsbo CR-3000 ARGB Black 2x120mm
58.00 €
/ 113.44 лв.
Спечели 58 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 45538
Купи на изплащане
| Производител | Jonsbo |
| Продуктов код | CPJB-029 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 700 - 1800RPM ±10% |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| RGB | Addressable RGB |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 132 x 160 x 120 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 160 |
| Тегло | 1061 g |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
