Кутии
Охлаждане за процесор Arctic Alpine 17 - ACALP00040A
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30202
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACALP00040A |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 1700 |
| Вентилатор размер | 92 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 3 PIN |
| Скорост на въртене | 100-2000 RPM |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 96.2 x 96.2 x 77 mm |
| Височина (mm) | 77 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!