Кутии
Охлаждане за процесор Arctic Alpine 17 CO - ACALP00041A
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30203
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACALP00041A |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 1700 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 92 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 3 PIN |
| Скорост на въртене | 250 - 2700 RPM |
| RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 95 x 95 x 68.3 mm |
| Височина (mm) | 68.3 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!