Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-C14S
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17434
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2 AM2+ LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 140 x 140 x 25 mm |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.52 CFM / 140.2 m3/h |
| Ниво на шум | 24.6 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| Цвят | Кафяв |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Обороти на вентилатора | 1500 RPM |
| Други | 3 nickel plating cooper heatpipes |
| Размери (mm) | 163mm x 140mm x H115/142mm (without fan/ with fan) |
| Височина (mm) | 142 |
| Тегло | 1015 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
