Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-D9L
61.00 €
/ 119.31 лв.
Спечели 61 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 11666
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2+ LGA 1156 AM5 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 400 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 78.9 |
| Ниво на шум | 22.8 dBA |
| Волтаж | 12 V DC |
| Размери (mm) | 110 x 95 x 95 |
| Височина (mm) | 110 |
| Тегло | 530 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
