Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-L12S Low Profile
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17177
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-L12S Low Profile |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2 AM2+ LGA 1156 AM5 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 15 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 450 - 1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 55.44 CFM / 94.2 m3/h |
| Ниво на шум | 23.9 dBA |
| RGB | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | Scope of delivery 1x NF-A12x15 PWM premium fan Low-Noise Adaptor (L.N.A.) NT-H1 high-grade thermal compound SecuFirm2? mounting kit Noctua metal case-badge |
| Размери (mm) | 128 x 146 x H70mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 70 |
| Тегло | 520 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
