Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-L12Sx77 Low Profile CPU Cooler
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 47801
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 15 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 450-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 55.44 CFM / 94.2 m3/h |
| Ниво на шум | 23.9 dBA |
| RGB | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размери (mm) | 128 x 131 x 77 mm |
| Материал | Алуминий |
| Височина (mm) | 77 |
| Тегло | 520 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
