Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-U12S chromax.black - NH-U12S.CH.BK
НАЙ-ПРОДАВАН
92.00 €
/ 179.94 лв.
Спечели 92 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 16994
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NH-U12S.CH.BK |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 AM3+ FM2+ LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 LGA 2011 AM2 AM2+ LGA 1156 AM5 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 54.97 CFM / 93.4 m3/h |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Обороти на вентилатора | 1500 RPM |
| Други | Опция за втори вентилатор |
| Размери (mm) | D71 x W125 x H158mm |
| Височина (mm) | 158 |
| Тегло | 755 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
