Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-U12S TR4-SP3
87.00 €
/ 170.16 лв.
Спечели 87 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17286
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | 9010018000115 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | TR4 Server SP3 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 54.97 CFM / 93.4 m3/h |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | NF-F12 PWM premium fan Low-Noise Adaptor (L.N.A.) NT-H1 high-grade thermal compound SecuFirm2? TR4/SP3 mounting-kit Anti-vibration pads and fan-clips for second NF-F12 Noctua metal case-badge |
| Размери (mm) | 125 x 71 x H158mm |
| Височина (mm) | 158 |
| Тегло | 870 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
