Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-U14S TR4-SP3
98.00 €
/ 191.67 лв.
Спечели 98 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17287
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | 9010018000108 |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | TR4 Server SP3 |
| Вентилатор размер | 150 x 140 x 25 mm |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 300 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.52 CFM / 140.2 m3/h |
| Ниво на шум | 24.6 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | Scope of Delivery NF-A15 PWM premium fan Low-Noise Adaptor (L.N.A.) NT-H1 high-grade thermal compound SecuFirm2? mounting kit Anti-vibration pads and fan-clips for second NF-A15 (optional) Noctua metal case-badge |
| Размери (mm) | 150 x 78 X H165mm |
| Височина (mm) | 165 |
| Тегло | 1030 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
