Кутии
Охлаждане за процесор Noctua NH-U9 TR4-SP3
89.00 €
/ 174.07 лв.
Спечели 89 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17285
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | TR4 Server SP3 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm x 2 pcs |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 400 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 46.44 CFM / 78.9 m3/h |
| Ниво на шум | 22.8 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | 2x Low-Noise Adaptor (L.N.A.) Y-split cable NT-H1 high-grade thermal compound SecuFirm2? mounting kit for TR4/SP3 Noctua metal case-badge |
| Размери (mm) | 120 x 92 x 125mm |
| Височина (mm) | 125 |
| Тегло | 895 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
