Кутии
Сървърен охладител за процесор Noctua NH-D9DX i4 3U
74.00 €
/ 144.73 лв.
Спечели 74 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17338
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Тип охлаждане | Въздушно |
| CPU сокет | LGA 2011-v3 LGA 2011 LGA 1366 Server LGA 1356 Server LGA 2011 |
| Вентилатор размер | 92 x 92 x 25 mm |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 400 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 46.44 CFM / 78.9 m3/h |
| Ниво на шум | 22.8 dBA |
| Капацитет на охлаждане | http://noctua.at/en/tdp-guide |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Други | Опция за втори вентилатор |
| Размери (mm) | D95 x W95 x H110mm |
| Височина (mm) | 110 |
| Тегло | 531 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
