Кутии
Воден охладител за процесор Gigabyte AORUS WATERFORCE X II 360 ICE, LCD Display
255.00 €
/ 498.74 лв.
Спечели 255 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45074
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 TR4 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1366 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 800~2400 RPM +/-10% |
| Поток на въздух (CFM) | 72 CFM |
| Ниво на шум | 12~37.5 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.15mmH20 |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 87.6 x 87.6 x 77.7 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Бял |
| Други | RGB Fusion ARGB Circular LCD Display |
| Размери (mm) | 394 x 119 x 27 mm - радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
