Кутии
Водно охалждане COUGAR Poseidon Vistek ARGB 360 AiO Liquid Watercooling White - CGR-PSDVARGB-W-360
78.00 €
/ 152.55 лв.
Спечели 78 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66829
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-PSDVARGB-W-360 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 AM2 LGA 1156 LGA 1366 LGA 1152 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 3-pin/4-pin |
| Скорост на въртене | 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 78.2 CFM |
| Ниво на шум | 38 dBA |
| Скорост на помпата | 2700 |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 70 x 70 x 59 мм |
| Воден блок материал | Меден |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Други | 1.9 |
| Размери (mm) | 392 x 121 x 27 мм - Радиатор |
| Материал | Алуминий Мед |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
