Кутии
Водно охлаждане 1stPlayer Thunderstorm TS4 360 Black Digital Display aRGB
73.00 €
/ 142.78 лв.
Спечели 73 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66943
Купи на изплащане
| Производител | 1stPlayer |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 231 CFM / 392.47 m3/h |
| Ниво на шум | 38 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.2 mmAq |
| Капацитет на охлаждане | 300 W |
| Скорост на помпата | 800-3000 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 85 x 70 x 47.5 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Други | Real-time system usage and temperature display 9-blade fan for low noise operation High-density fin radiator for effecient heat dissipation aRGB lighting that synchronizes with the motherboard Copper endothermic cold plate for optimal heat absorption |
| Размери (mm) | 394 x 120 x 27 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
