Кутии
Водно охлаждане be quiet! SILENT LOOP 3 240mm Water Cooling - BW024
130.00 €
/ 254.26 лв.
Спечели 130 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 54558
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 400-2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 153.4 CFM |
| Ниво на шум | 36.9 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.96 mmH2O |
| Скорост на помпата | 1700-3500 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 93.5 x 80 x 56 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | Highly engineered cooling block design Powerful 3-chamber pump design significantly reduces turbulences and noise Dampened and adjustable pump with 6-pole motor 2 Silent Wings 4 120mm PWM high-speed fans with radiator corners for virtually inaudible operation Elegant premium design with discreet ARGB lighting Easy-to-access refill port and included coolant bottle for a long lifespan Flexible sleeved tubes and a convenient mounting ensure easy handling |
| Размери (mm) | 277 x 120 x 52 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Тегло | 1.38 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
