Кутии
Водно охлаждане COUGAR Poseidon Vistek Pro ARGB 360 AiO Liquid Watercooling White - CGR-PSDVPRGB-W-360
104.00 €
/ 203.41 лв.
Спечели 104 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 66825
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-PSDVPRGB-W-360 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1155 AM3 FM2 FM1 AM2 LGA 1156 LGA 1366 LGA 1152 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 3-pin/4-pin |
| Скорост на въртене | 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 78.2 CFM |
| Ниво на шум | 38 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 5.4 mmH₂O |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Бял |
| Други | Aluminium Radiator 3.95 |
| Размери (mm) | 392 x 121 x 27 мм - Радиатор |
| Материал | Стомана Мед |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
