Кутии
Водно охлаждане DeepCool Water Cooling LE240 V2 WH ARGB
74.00 €
/ 144.73 лв.
Спечели 74 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66887
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-LE240-WHAMMN-G-2 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 2.53 mmAq |
| Ниво на шум | 31.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.53 mmAq |
| Скорост на помпата | 2500-3400 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 91 x 78 x 65 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други | Advanced water pump designed for efficient and quiet performance, powered by a 3-phase, 6-slot, 4-pole motor that rotates up to 3400 RPM The frosted pump head design creates a soft, diffused glow for an elegant visual effect The logo plate features a minimalist design that can be customized or left blank to suit your personal style |
| Размери (mm) | 282 x 120 x 27 mm 91 x 78 x 65 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Тегло | 1359 g |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
