Кутии
Водно охлаждане DeepCool Water Cooling LQ360 ULTRA ARGB - LCD Screen
132.00 €
/ 258.17 лв.
Спечели 132 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66885
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB 9-pin USB 2.0 |
| Скорост на въртене | 2150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 165 CFM |
| Ниво на шум | 32 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.82 mmAq |
| Скорост на помпата | 2500-3400 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден 89 x 76 x 64 mm |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размери (mm) | 402 x 120 x 27 mm 89 x 76 x 64 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
