Кутии
Водно охлаждане MSI MAG CORELIQUID A13 360 WHITE
85.00 €
/ 166.25 лв.
Спечели 85 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 54363
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Поток на въздух (CFM) | 62.6 CFM |
| Скорост на помпата | 3800 RPM ± 10% |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 70.9 x 69.3 x 56.98 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят | Бял |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размери (mm) | 394 x 119.6 x 27 mm - Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
