Кутии
Водно охлаждане Xigmatek LK 240 Digital Water Cooling LED Display A-RGB - EN45929
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57012
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Продуктов код | EN45929 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 600-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 165.6 CFM |
| Ниво на шум | 29.8 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.78 mmH2O |
| Капацитет на охлаждане | 280 W |
| Скорост на помпата | 600-3000 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 82 x 68 x 47.5 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 330 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Други | PWM ARGB Fan Smart Digital LCD Top Grade Cold Plate Tube Clips Included High Density Aluminum Radiator Mini ARGB LED Controller High Performance Thermal Paste |
| Размери (mm) | 277 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
