Кутии
Водно охлаждане за процесор Arctic Liquid Freezer III 280 ARGB White - ACFRE00151A
74.00 €
/ 144.73 лв.
Спечели 74 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46050
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Продуктов код | ACFRE00151A |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 280 |
| Вентилатор размер | 140 x 140 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 800-2800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 139.80 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.0 mmH2O |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят | Бял |
| Други | Ready Out-of-the-Box Future-Proof Compatibility Silent and Powerful VRM Fan Optimised, In-House Developed Water Pump Native AMD Offset Mounting Improved Radiator Design https://support.arctic.de/lf3-compatibility |
| Размери (mm) | 317 x 138 x 38 mm Радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Тегло | 1765 g |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
