Кутии
Водно охлаждане за процесор ASUS ProArt LC 420 AIO Cooler - 90RC00N0-M0UAY0
305.00 €
/ 596.53 лв.
Спечели 305 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45983
Купи на изплащане
| Производител | ASUS |
| Продуктов код | 90RC00N0-M0UAY0 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 420 |
| Вентилатор размер | 140 x 140 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 Noctua NF-A14 IndustrialPPC 2000 PWM Fan |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 800 - 2000 RPM +/- 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 107 CFM / 182.5 m3/h |
| Ниво на шум | 31.5 dB(A) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.18 mmH2O |
| RGB | Не |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 78 x 78 x 49 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери (mm) | 456 x 140 x 30 mm - Радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
