Кутии
Водно охлаждане за процесор be quiet! LIGHT LOOP 240mm Water Cooling - BW020
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
123.00 €
/ 240.57 лв.
Спечели 123 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 50992
Купи на изплащане
| Производител | be quiet! |
| Продуктов код | BW020 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 300-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 123.6 CFM |
| Ниво на шум | 30.9 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.51 mmH2O |
| Скорост на помпата | 1500-2900 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 75 x 94 x 82 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Други | Stylish ARGB cooling block features lots of illumination options for stunning visual effects 2 Light Wings LX PWM high-speed fans for colorful and vibrant cooling State-of-the-art pump with progressive IC ARGB-PWM-Hub enables synchronization of up to 6 ARGB components and PWM fans Easy-to-access refill port and included coolant bottle for a long lifespan |
| Размери (mm) | 277 x 120 x 52 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
