Кутии
Водно охлаждане за процесор CORSAIR iCUE LINK TITAN 240 RX RGB - (CW-9061016-WW)
144.00 €
/ 281.64 лв.
Спечели 144 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61219
Купи на изплащане
| Производител | Corsair |
| Продуктов код | CW-9061016-WW |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 73.5 |
| Ниво на шум | 36 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.33 mmH2O |
| Капацитет на охлаждане | 200W |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Цвят | Черен |
| Други | Aluminium Radiator
RGB LED |
| Размери (mm) | 277 x 120 x 27 mm |
| Тегло | 1.54 kg |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
