Кутии
Водно охлаждане за процесор DeepCool LE520 Black AIO Liquid Cooler
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40067
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 5V ARGB 3 PIN |
| Скорост на въртене | 500~2250RPM±10% |
| Поток на въздух (CFM) | 85.85 CFM |
| Ниво на шум | ≤32.9 dB(A) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.27 mmAq |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 91 x 80 x 52 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размери (mm) | Radiator Dimensions:282 x 120 x 27 mm |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
