Кутии
Водно охлаждане за процесор DeepCool LS520 SE White ARGB Water Cooling, Infinity mirror design
94.00 €
/ 183.85 лв.
Спечели 94 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45965
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-LS520-WHAMMM-G-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-2250 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 171.70 CFM |
| Ниво на шум | 32.9 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.27 mmAq |
| Скорост на помпата | 3100 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 85 x 73 x 55 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Бял |
| Размери (mm) | 282 x 120 x 27 mm |
| Материал | Алуминий |
| Тегло | 1346 g |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
