Кутии
Водно охлаждане за процесор DeepCool MYSTIQUE 360 Water Cooling LCD Screen ARGB
104.00 €
/ 203.41 лв.
Спечели 104 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46076
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-LX750-BKDSNMP-G-1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN |
| Скорост на въртене | 500-2150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 217.35 CFM |
| Ниво на шум | 36.49 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 4.32 mmAq |
| Скорост на помпата | 3400 RPM |
| RGB | Addressable RGB (Само помпа, без вентилатори) |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 93 x 77 x 66 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 410 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | Pump display: 2.83 inch 480 x 640 TFT LCD Anti-Leak technology New High Performance FT12 SE Fans Redesigned and improved coldplate 5th generation water pump |
| Размери (mm) | 402 x 120 x 27 mm Радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Тегло | 1847 g |
| Гаранция | 60 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
