Кутии
Водно охлаждане за процесор EK-Nucleus AIO CR240 Lux D-RGB - White
84.00 €
/ 164.29 лв.
Спечели 84 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 37156
| Производител | EKWB |
| Продуктов код | 3831109897843 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 2011-v3 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 550 - 2300 ± 10% |
| Поток на въздух (CFM) | 72 CFM = 122,33 m³/h |
| Ниво на шум | 36 dB |
| Скорост на помпата | 3100 RPM ± 10% |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 82.3 x 69.2 x 61.6 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 370 mm |
| Цвят | Бял |
| Други | PWM Control |
| Размери (mm) | 281 x 124 x 27 mm |
| Материал | Мед Алуминий Месинг |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
