Кутии
Водно охлаждане за процесор FSP Group AE36 360mm
75.00 €
/ 146.69 лв.
Спечели 75 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 55731
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Продуктов код | POO0000024 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 2300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 81.7 |
| Ниво на шум | 36 dBA |
| Скорост на помпата | 800 - 2600 +/- 300RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок материал | Меден |
| Волтаж | 12 V DC |
| Цвят | Черен |
| Други | ARGB |
| Размери (mm) | 394 x 120 x 27 mm |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
