Кутии
Водно охлаждане за процесор Gigabyte AORUS WATERFORCE II 360 Black
137.00 €
/ 267.95 лв.
Спечели 137 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46908
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 800~2300 RPM +/-10% |
| Поток на въздух (CFM) | 64.95 CFM |
| Ниво на шум | 12.8~36.9 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.93mmH20 |
| Скорост на помпата | 1600~3400 RPM +/-10% |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 72.8 x 72.8 x 65.1 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Други | RGB Fusion ARGB |
| Размери (mm) | 394 x 119 x 27 mm |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
