Кутии
Водно охлаждане за процесор Lian Li GALAHAD II 360 Trinity SL-NF ARGB - Black
181.00 €
/ 354.01 лв.
Спечели 181 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 40745
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Продуктов код | G89.GA2T36INB.00 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 2100 RPM (Max.) |
| Поток на въздух (CFM) | 61.3 |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.66mmH2O (Max.) |
| Скорост на помпата | 3200 rpm |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 74 x 74 x 69 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | ARGB |
| Размери (mm) | 397.5 x 119.2 x 27 mm - Радиатор |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
