Кутии
Водно охлаждане за процесор MSI MAG CORELIQUID A13 240
61.00 €
/ 119.31 лв.
Спечели 61 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52928
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | AM4 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 240 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Поток на въздух (CFM) | 62.6 CFM |
| Скорост на помпата | 3800 RPM ± 10% |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 70.9 x 69.3 x 56.98 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 450 mm |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| MTBF (часове за функциониране) | 40,000 hrs@40℃ |
| Размери (mm) | Radiator: 277 x 119.6 x 27 FAN: 120 x 120 x 25 |
| Материал | Мед Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
