Кутии
Водно охлаждане за процесор NZXT Kraken 280 RGB White
176.00 €
/ 344.23 лв.
Спечели 176 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40666
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | RL-KR280-W1 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | sTRX4 TR4 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 280 |
| Вентилатор размер | 140 x 140 x 26 mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-1,500 ± 150 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 90.79 CFM |
| Ниво на шум | 34.48 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.22 mm H2O |
| Скорост на помпата | 840 - 2,800 +/- 300 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 74.7 x 55.97 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Дължина на тръбите | 400 mm |
| Цвят | Бял |
| MTBF (часове за функциониране) | 60,000 hours / 6 Years |
| Други | LCD Display Transmissive TFT, 262K color |
| Размери (mm) | Radiator: 143 x 315 x 30 |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
