Кутии
Водно охлаждане за процесор Thermalright Aqua Elite 360 Black A-RGB V3 Water Cooling
НАЙ-ПРОДАВАН
67.00 €
/ 131.04 лв.
Спечели 67 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48459
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Продуктов код | AQUA-ELITE-360-BK-ARGB-V3 |
| Тип охлаждане | Водно |
| CPU сокет | LGA 2066 AM4 LGA 1200 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1155 LGA 2011 LGA 1156 LGA 1700 AM5 LGA 1851 |
| Радиатор (мм) | 360 |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| Включени вентилатори | 3 |
| Конектор вентилатор | 4 PIN 5V ARGB |
| Скорост на въртене | 500-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 198.51 CFM |
| Ниво на шум | 25.6 dBA |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.53 mm H2O |
| Скорост на помпата | 3300 RPM |
| RGB | Addressable RGB |
| Помпа волтаж | DC 12V |
| Воден блок размер | 62 x 62 x 53 mm |
| Воден блок материал | Меден |
| Цвят | Черен |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Други | Magnetic Assist Performance Fans SS2 Universal Mounting System Addressable RGB Support Easy Install Experience |
| Размери (mm) | 396 x 120 x 127 mm |
| Материал | Алуминий |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
